Canadream

CanaDream profileert zich als de nummer 1 in camperverhuur in Canada en bouwt zijn campers naar eigen specificaties. Vanuit zeven vestigingen verhuurt de verhuurder door heel Canada. Spring naar campers

Borg, eigen risico, kilometers, annuleren, wat u ter plaatse betaalt en wat er in de pakketten zit, vindt u hieronder.

Minimumleeftijd
21 jaaralleen bestuurders op het contract
Minimale huurperiode
7 nachten5 nachten in het winterseizoen
Borg
$5,000creditcard, lager met Liability Reduction
Eigen risico
$5,000$1,000 met LR, $0 met LRZ
Kilometers
0 kmper nacht inbegrepen; pakket vooraf bij te boeken
Ophalen / inleveren
13:00 / 08:00ophalen 13:00-16:00, inleveren 08:00-09:59
Minimale huurperiode 7 nachten, 5 in de winter
  • Zomerseizoen30 maart 2026 t/m 1 november 20267 nachten
  • Winterseizoen2 november 2026 t/m 28 maart 20275 nachten

U mag de camper eerder terugbrengen, maar het minimum aantal nachten wordt wel in rekening gebracht.

Borg $5,000, creditcard

Bij het ophalen wordt een borg van maximaal $5.000 op een creditcard geblokkeerd. Geaccepteerd worden Mastercard, Visa en American Express. De kaarthouder moet zelf bij het ophalen aanwezig zijn en de fysieke kaart tonen.

Kiest u voor Liability Reduction of Liability Reduction Zero, dan is de borg lager:

  • Standard Liability$5,000
  • Liability Reduction (LR)$1,000
  • Liability Reduction Zero (LRZ)$0

De borg wordt op dezelfde kaart teruggestort als de camper zonder schade wordt ingeleverd. Bij een incident wordt de borg minimaal 60 dagen vastgehouden, of tot de schadeclaim is afgehandeld.

Kan ik het eigen risico verlagen? $1,000 of $0

Ja. Standaard is uw eigen risico voor schade aan de camper $5.000. CanaDream biedt twee opties die dat verlagen. Het zijn geen verzekeringen, maar afspraken waarbij CanaDream minder of niets op u verhaalt bij gedekte schade aan het huurvoertuig.

  • Standard Liabilityvoorruit en banden niet gedekt$5,000
  • Liability Reduction (LR)voorruit en banden niet gedekt$1,000
  • Liability Reduction Zero (LRZ)inclusief voorruit en banden$0

Losse bedragen die ook met LR blijven gelden: een wieldop kost $200 per stuk, bandenschade $1.000 per band en vervanging van de voorruit $1.500. Met LRZ vervallen deze bedragen.

Een incident moet binnen 24 uur worden gemeld; anders vervalt de dekking. Voor LR en LRZ geldt een minimum van 7 nachten en worden maximaal 30 nachten in rekening gebracht.

Schade door onder meer achteruitrijden, vandalisme, diefstal, verkeerde brandstof, rijden op niet-toegestane wegen en schade aan de onderzijde is bij geen enkele optie gedekt.

Moet ik kilometers vooraf bijboeken? 0 km inbegrepen

Ja, als u er zeker van wilt zijn dat u niet ter plaatse per kilometer betaalt. Bij het huurtarief zijn 0 kilometer per nacht inbegrepen.

  • Kilometerpakket 500 kmPrijs op aanvraag
  • Kilometerpakket 800 kmPrijs op aanvraag
  • Unlimited Kilometer packagemaximaal 21 nachten; daarna een toeslag per nachtPrijs op aanvraag
  • Losse of extra kilometerster plaatse te betalen$0.47 per km

Prijs op aanvraag — opgenomen in uw offerte. Kilometerpakketten zijn alleen vóór het ophalen aan te schaffen; daarna wordt per kilometer afgerekend. Ongebruikte kilometers worden niet vergoed.

Wat zit er in de pakketten? Platinum Plus is het meest compleet

CanaDream heeft drie "We are Happy to"-pakketten. De onderdelen zijn ook los te koop.

OnderdeelPlatinum PlusPlatinumGold
Drop & Go✓✓–
Peace of Mind✓✓✓
Windshield Protection✓✓✓
Generator, onbeperkt gebruik✓––

Veeg opzij voor de hele tabel →

Drop & Go omvat: reiniging van buiten- en binnenkant, het laatste legen van de tanks en het afvoeren en recyclen van het afval.

Extra Value Bundle

Daarnaast is er de Extra Value Bundle, die de meeste populaire onderdelen combineert:

  • Platinum package
  • Liability Reduction
  • Linen kits
  • Kitchen kit
  • USA Driving
  • Unlimited kms
  • 1 extra bestuurder
  • Lawn Chairs

Minimaal 12 nachten; er worden maximaal 30 nachten in rekening gebracht.

Prijs op aanvraag — opgenomen in uw offerte. De pakketten moeten vóór vertrek worden geboekt; alleen Drop & Go kan onderweg nog worden toegevoegd, tot 24 uur voor het inleveren.

Extra's en accessoires vooraf bij te boeken
  • Kitchen Kitper boeking; pannen, servies en bestekzit in Extra Value BundlePrijs op aanvraag
  • Linen Kitper persoon; beddengoed en handdoekenzit in Extra Value BundlePrijs op aanvraag
  • Lawn Chairper stukzit in Extra Value BundlePrijs op aanvraag
  • USA Driving Feeper boeking, onbeperkt aantal nachten in de VSzit in Extra Value Bundle$100
  • Liability Reduction of Liability Reduction Zeroverlaagt borg en eigen risicoLR zit in Extra Value BundlePrijs op aanvraag
  • Bike Rackper stuk; alleen SVC, MHC, MHB, MHL, MHA en MHX, maximaal 4 gewone fietsen, tot 100 lbsPrijs op aanvraag
  • Child Seat – 3-in-1per stuk; babyzitje, kinderzitje en zittingverhoger in éénPrijs op aanvraag
  • Solis Wi-Fi portable hubmaximaal 10 nachten in rekening gebracht, eerste 500 MB inbegrepenPrijs op aanvraag
  • Nespresso Essenza koffiezetapparaatmet 20 cupsPrijs op aanvraag
  • Elektrisch koffiezetapparaatper stukPrijs op aanvraag
  • Toasterper stukPrijs op aanvraag
  • Levelling Blocksset van 10 stelblokkenPrijs op aanvraag
  • Flexible Change Coverminimaal 7 en maximaal 30 nachten in rekening gebrachtPrijs op aanvraag

Toeslagen

  • One-waytussen alle vestigingen; van en naar Whitehorse op aanvraagPrijs op aanvraag
  • Northern Surchargebij toestemming om in het hoge noorden te rijdenPrijs op aanvraag
  • Whitehorse Surchargebij elke ophaling in Whitehorse$350
  • Sunday Pick up / Drop off feeop verzoek, 1 oktober t/m 30 april$435
  • Out Of Hours Pick up10 jun – 7 jul 2026 Toronto en Vancouver, aankomst 16:00-20:00$350

Prijs op aanvraag — opgenomen in uw offerte.

Kosten die u ter plaatse betaalt generator, extra kilometers
  • Extra kilometersboven het geboekte pakket$0.47 per km
  • Generator1 mei – 30 sep daarbuiten kosteloos; de TCA heeft geen generator$3.50 per uur
  • Huisdierhond of kat, maximaal 2$375
  • Extra bestuurderper nacht$5
  • Early Pick up10:00-12:30, alleen tijdens de online check-in te kiezen$75
  • Laat inleverenper uur, tot 15:00$75
  • Persoonlijke demonstratieduurt 30 minuten extra$50
  • Extra alkoofmatrasalleen op verzoek, beperkt beschikbaar$75
  • Toiletpapier4 rollen, 1-laags$7
  • Opnieuw winteriserenbij inleveren zonder winterisatie onder -10 °C$150

Bedragen zijn in Canadese dollars en exclusief lokale belasting. Ter plaatse betaalt u met creditcard of debitcard; contant geld wordt niet geaccepteerd.

Ook geldt: brandstof moet op hetzelfde niveau worden ingeleverd als bij vertrek (minimaal een kwart tank), en wordt bijgetankt tegen het tarief van CanaDream. Wordt de camper niet schoon en met lege tanks ingeleverd, dan volgen extra kosten.

Annuleren en wijzigen $100 tot 100%

CanaDream vraagt geen aanbetaling. De annuleringskosten zijn:

  • Geboekt en geannuleerd binnen 5 dagenalleen als het vertrek meer dan 60 nachten na de boekingsdatum ligtgeen kosten
  • Meer dan 60 nachten voor vertrek$100
  • 59-30 nachten voor vertrekminimaal $25020% + one-way
  • 29-15 nachten voor vertrekminimaal $50050% + one-way
  • 14 nachten voor vertrek of later, en no-show100%

Wijzigen

  • 15 nachten of meer voor het ophalenplus een eventuele verhoging van de huurprijs$50
  • 14 nachten of minder voor het ophalen, of no-show100% van de annuleringskosten plus de kosten van de nieuwe boeking100%

Als wijziging gelden: een ander voertuigtype, een andere ophaal- of inleverlocatie en een andere ophaal- of inleverdatum. Extra's toevoegen of verwijderen geldt niet als wijziging.

Flexible Change Cover

Met de Flexible Change Cover kunt u tot 15 nachten voor het ophalen kosteloos annuleren of één keer kosteloos wijzigen. Deze dekking moet bij de bevestiging van de boeking worden toegevoegd en wordt zelf niet terugbetaald.

Naast de annuleringsvoorwaarden van de verhuurder gelden onze eigen boekings- en annuleringsvoorwaarden. Bij annulering of wijziging kunnen administratie- en verwerkingskosten in rekening worden gebracht.

Ophalen en inleveren 13:00-16:00 / 08:00-09:59

De online check-in is verplicht en opent 5 dagen voor het ophalen. Daarin kiest u uw aankomsttijd en uw inlevertijd, en accepteert u de huurovereenkomst en de verzekeringsvoorwaarden. Het ophalen duurt ongeveer 30 minuten, het inleveren 15 tot 30 minuten.

  • Ophalen, standaard13:00-16:00
  • Early Pick upafhankelijk van beschikbare tijdvakken10:00-12:30
  • Inleveren, kosteloos08:00-09:59

Later inleveren kan tegen betaling, per tijdvak van een uur:

InlevertijdKosten
10:00-10:59$75
11:00-11:59$150
12:00-12:59$225
13:00-13:59$300
14:00-14:59$375

Veeg opzij voor de hele tabel →

3 nov 2026 – 28 mrt 2027 In deze periode gelden geen kosten voor laat inleveren; het laatste tijdvak is dan 13:00-13:59.

CanaDream verzorgt geen vervoer van en naar de vestigingen; u regelt dat zelf.

Rijbewijs en minimumleeftijd 21 jaar, origineel rijbewijs
  • De minimumleeftijd is 21 jaar. Alleen bestuurders die op het contract staan, mogen rijden.
  • Elk rijbewijs moet geldig zijn gedurende de hele huurperiode.
  • Het originele, fysieke rijbewijs moet mee; een digitaal rijbewijs is zonder het fysieke exemplaar niet geldig.
  • Bij een Nederlands rijbewijs wordt een internationaal rijbewijs sterk aangeraden, samen met het eigen rijbewijs. Een internationaal rijbewijs is op zichzelf niet geldig.
Waar mag ik niet met de camper rijden? Mexico, Manhattan, onverharde wegen

Altijd verboden zijn bosbouwwegen en niet-openbare wegen, alle ongenummerde wegen, Mexico, St Pierre & Miquelon en Manhattan Island. Daarnaast geldt een lijst met specifieke wegen in Alaska, British Columbia, Yukon, Newfoundland & Labrador en Québec.

Verder gelden onder meer:

  • De Dempster Highway in Yukon mag alleen tussen 16 mei en 14 september worden gereden.
  • Death Valley alleen tussen 15 september en 15 mei.
  • Parkeren in de grotere stedelijke gebieden van Montréal en Ottawa is verboden.
  • Naar het Burning Man-festival in Nevada rijden is niet toegestaan; het gps-volgsysteem signaleert dit en er volgt automatisch een boete van $5.000.

Reizen in de Verenigde Staten mag, met de juiste reisdocumenten en na betaling van de USA Driving Fee van $100 per boeking. Zonder die betaling vervalt de verzekeringsdekking zodra u de grens over gaat.

Rijden in verboden of beperkte gebieden zonder toestemming leidt tot een boete van $1.500 CAD en laat alle verzekeringsdekking vervallen. De volledige lijst staat in de huurvoorwaarden.

Huisdieren en roken $375, roken verboden
  • Hond of kat meenemenmaximaal 2 huisdieren; vooraf melden$375
  • Hulpdierop vertoon van de originele certificeringkosteloos
  • Roken, vapen of e-sigarettenboete voor desinfecteren en reinigen$1,000

Is bij het inleveren extra reiniging vanwege het huisdier nodig, dan worden aanvullende schoonmaakkosten in rekening gebracht. Schade veroorzaakt door huisdieren is bij geen enkele Liability-optie gedekt.

Kortingen bij lang huren 5% tot 20%

Zomerseizoen, ophalen 31 maart 2026 t/m 1 november 2026

  • 40 nachten of meer15% korting
  • 30-39 nachten10% korting
  • 20-29 nachten5% korting

Winterseizoen, ophalen 2 november 2026 t/m 28 maart 2027

  • 20 nachten of meer20% korting
  • 14-19 nachten15% korting
  • 7-13 nachten10% korting

De korting geldt op het huurtarief van de camper. Niet combineerbaar met relocatie-aanbiedingen.

Reizen in de winter alleen de Maxi Motorhome

Van 2 november 2026 tot en met 28 maart 2027 is uitsluitend de 4-season Winter Ready Maxi Motorhome (MHA) boekbaar. Dat is de enige camper waarin water, toilet en douche ook bij vorst te gebruiken zijn.

Bij ophalen in deze periode zijn onder meer inbegrepen: Kitchen Kit en Linen Kits, 500 kilometer, laat inleveren tot 14:00 uur, onbeperkt gebruik van de generator en een winterpakket met geïsoleerde gordijnen, vloer- en alkoofbekleding en een thermisch gordijn voor de cabine.

Beschikbaar bij Calgary, Edmonton, Halifax, Toronto, Montréal en Vancouver.

Alle andere campers worden vanaf 1 oktober (westelijke vestigingen) of 15 oktober (oostelijke vestigingen) gewinteriseerd. Er is dan geen water, toilet of douche beschikbaar.

Dit overzicht toont de belangrijkste punten. Bekijk alle huurvoorwaarden

Lees meer

Hulp nodig?